Motel Dutý Kámen

Motel Dutý kámen nabízí celoroční ubytování v budově motelu nebo v chatkách.

V motelu je 7 pokojů, z nichž některé jsou podkrovní. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC. Stravování je zajištěno v útulné restauraci s krbem a letní terasou. Celé zařízení je vhodné jak pro individuální rekreaci a pobyty, tak pro firemní akce jako školení či semináře, sportovní soustředění a to nejen v zimě, ale i v létě.

Chatky jsou čtyřlůžkové, vybavené kompletním sociálním zařízením (WC, sprcha), mají elektrické vytápění. Pro posezení lze využít terasu. Automobily mohou parkovat přímo u chatek v oploceném areálu.

Celé okolí je ideální pro trávení volného času. V létě zde naleznete řadu možností pro pěší a cykloturistiku, v zimě jsou zde terény pro běžky a v nedalekých Lužických horách jsou sjezdařské terény. V okolí je mnoho kulturních a přírodních památek - hradů a zámků. Koupání naleznete přímo zde, kryté bazény jsou v České Lípě a v Liberci, kde je i známé zábavní Centrum Babylon. V nedalekém Cvikově je řada obchodů, restaurací, bankomat, pošta či taxislužba. V Novém Boru (15 km) jsou k dispozici další služby, které Vám mohou zpříjemnit zdejší pobyt.

Firemní pobyty:
Nabízíme možnost uspořádání firemních akcí. K dispozici je stylová restaurace s krbem s kapacitou 20 - 30 osob. Možno zajištění kompletního stravování.

Zimní pobyty
I v zimě je u nás ideální prostředí pro trávení zimní dovolené. V dosahu 5-ti až 20-ti km je zde množství sjezdovek a lyžařských tras.

Zdroj: www.dutykamen.cz/

Adresa: 
Motel Dutý Kámen
Drnovec 56 / III
471 54 Cvikov
Česká republika
Telefon: 
+420 487 751 952